Jest to typowa strona wizytówkowa dla firmy motoryzacyjnej. Zamieszczone na niej są wszystkie najważniejsze informacje. Wszystko jest w formie ONE-PAGE aby jak najbardziej ułatwić poruszanie się po stronie. Dodatkowo strona została wykonana 2 językach w celu dotarcia do szerszej ilości odbiorców. Pomiędzy językami możemy przechodzić dzięki flagom które są umieszczone w nagłówku. Poniżej znajduję się zrzut ekranu który zaprezentuję Tobie stronę od A do Z!

Głównym wymogiem który postawił przede mną klient było stworzenie odpowiedniego formularza kontaktowego. Musiał on zawierać wszystkie konieczne dane do wyceny samochodu. Możliwość wyboru rodzaju silnika, możliwość wpisania rocznika, modelu, marki czy nawet wgrania zdjęć. Dodatkowo wszystko to musiało być zawarte w przyjemnej dla oka szacie graficznej Wszystko to zostało spełnione w 100%!

neonbrand-y_6rqStQBYQ-unsplash (1)

Konieczną rzeczą było również stworzenie strony zarówno w języku polskim jak i języku angielskim. Oczywiście to również nam się udało! Strona w pełni funkcjonuję w 2 językach, wszystkie teksty po angielsku są przetłumaczone, łącznie z formularzem wyceny samochodu. Cała strona jest w pełni przygotowana pod pozycjonowanie SEO oraz na mapce google! Jest to idealny przykład nowoczesnej szaty graficznej oraz pełnej funkcjonalności strony WWW!

KLIENT

SKUP AUT

DATA REALIZACJI

WRZESIEŃ 2021

TYP STRONY

WIZYTÓWKA